Evlilik Büyüsü

Evlilik İçin Büyü Nasıl Yapılır

Evlilik İçin Büyü Nasıl Yapılır

Evlilik büyüsü bir çok amaç yolunda yapılmaktadır. Uzun süreli ilişkilerde taraflardan bir tanesinin evliliğe sıcak bakmaması durumunda uygulanan evlilik büyüsü sonucunda evliliğe karşı çıkan taraf, birden bire kararını ters yönde kullanarak evlenme isteği içerisinde belirir.
Evlilik büyüsü bazı ayetlerin bir kağıt üzerine yazılması ve sarılması sonucunda hazırlanan vekfler ile birlikte yapılmaktadır. Bu vekfler yerleştirilebiliyorsa evliliğe karşı çıkan tarafın kıyafetine, yoksa da büyüyü yapan kişi kendi üzerine yerleştirmelidir. Bu sayede evlilik büyüsü yapılmış olur ve kısa bir zaman içerisinde etkisini gösterir.
Evlilik büyüsü evliliğe karşı çıkan çiftler üzerinde etkili olduğu gibi aynı zamanda, evliliğe karşı çıkan aile büyüklerini ikna etmek amacıyla da yapılabilmektedir. Bu sayede aile büyükleri yumuşar ve evlilik isteğini kabullenirler.
Evlilik büyüsünün bir başka kullanım alanı ise evlilik yaşını geçmiş olan kızların kısmet bulması yönündedir. Bu kızlar için yapılacak büyüler sonucunda kızların kısmetleri artar ve kendilerin kısa zaman içerisinde uygun bir eş bulurlar. Faydalı bir şekilde kullanıldığında evlilik büyüsünün hiçbir sakıncası yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba